Netgear 52x 10/100/1000 Smart Stackable Managed Gigabit Switch

 
 
 
 
 
 
 
Netgear 52x 10/100/1000 Smart Stackable Managed Gigabit Switch
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Netgear 

KódSING0194
Part No.GS752TXS-100EUS
Dostupnost
Skladem v externím skladu, k odběru do 3 dnů
 
Dostupnost
Vaše cena bez DPH 33 241.50   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 40 222.22   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka spotřebitel24 Doživotně
Záruka ostatní1 Doživotně
Prodejna s DPH 40 609.42   
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
(pouze pro přihlášené)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Industry's First Smart Switch with 10G uplinks and stacking Designed to provide 10 Gigabit connectivity to servers with superior performance, expandability and resiliency Cost-effective solution for SMBs deploying Server and storage Virtualization In
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

ProSafe 52-portový gigabitový stohovatelný smart přepínač GS752TXS

- První smart přepínač s 10G uplinky a možností stohování
- Navržen s cílem poskytnout 10gigabitovou konektivitu pro servery s maximálním výkonem, rozšiřitelností a spolehlivostí
- Cenově efektivní řešení pro SMB přecházející na virtualizaci serverů a úložišť

První smart přepínač s 10G uplinky a možností stohování

Nový ProSafe 52-portový gigabitový stohovatelný smart přepínač GS752TXS je ideálním rozšířením rychle se rozvíjejících 10gigabitových serverů – výsledkem je maximální propustnost v SMB sítích pro náročné úkoly, mezi které patří například replikace dat, zálohování, virtualizace, video-on-demand aplikace a zpracování transakcí o velkém objemu dat. Za méně než poloviční cenu ve srovnání s řiditelným přepínačem nabízí tento ProSafe 52-portový gigabitový stohovatelný smart přepínač 48 portů pro zapojení dalších zařízení do sítě, k tomu také 4 porty 10GE SFP+ nabízející stohování nebo serverové uplinky. Stohovat lze až šest přepínačů s celkem 288 síťovými porty a plnou redundancí nabízející nepřekonatelnou spolehlivost. GS752TXS nabízí pokročilé možnosti typické pro enterprise sféru, včetně pokročilé správy provozu a bezpečnosti, přitom jej lze snadno konfigurovat a sledovat prostřednictvím grafického rozhraní v okně internetového prohlížeče.

Vlastnosti z kategorie enterprise zařízení

Díky bohaté nabídce správy Layer 2 funkcí je GS752TXs efektivní, bezpečné a připravené na budoucí požadavky. Statické směrování umožňuje segmentaci sítě s vnitřním směrování prostřednictvím přepínače – vymezení routeru pro směrování externího provozu dovoluje zefektivnit využití celé sítě. Dynamické přiřazení VLAN zvyšuje bezpečnost konzistentních bezpečnostních politik a uživatelských účtů napříč sítí, lhostejno odkud se uživatel právě připojuje. Podpora MLD snoopingu značně zvyšuje efektivitu sítě přesměrováním multicastového provozu pouze vybraným cílům namísto zaplavení všech portů multicastovými pakety. GS752TXS nabízí plnou podporu IPv6, komplexní zabezpečení a pokročilou správu multicastu.

Škálovatelnost a spolehlivost

GS752TXS představuje škálovatelné řešení, které se rozšiřuje společně s firemními požadavky. Počínaje jedním přepínačem může v případě stohování až šest přepínačů poskytnout celkem 288 síťových portů. Dva ze čtyř 10gigabitových SFP+ portů na každém přepínači mohou být využity k vytvoření stohu, ucelené logické jednotky s až 40 Gbps propustností, kterou lze spravovat prostřednictvím jednoho přepínače – ve finále se tak výrazně zrychlí uvedení do provozu, a přitom zjednoduší správa a údržba. Stohované přepínače mohou být díky SFP+ optické konektivitě umístěny na odlišných místech, což z GS752TXS činí ideální řešení pro odloučená pracoviště a jednotlivé pobočky. Čtveřici 10GE portů lze využít pro síťové uplinky na severy a úložná zařízení, případně je rozdělit na dvojici portů pro místní či vzdálené stohování a dvojicí portů pro uplinky a agregaci linek. Funkce automatického failoveru vytváří záchrannou síť, pokud tedy jeden z přepínačů ve stohu selže, všechny ostatní zůstanou bez porušení.

Flexibilní možnosti správy

Díky smart funkcím se IT administrátoři mohou rozhodnout, jak GS752TXS řídit. Jednotlivé přepínače mohou být spravovány skrze jednoduché grafické rozhraní v okně webového prohlížeče. Kromě toho však GS752TXS podporuje také správu prostřednictvím SNMP z důvodu kompatibility se stávajícími konzolemi založenými právě na SNMP. V případě větších sítí je možné použít NETGEAR Smart Control Center, zdarma dostupnou aplikaci pro Windows, který nabízí prozkoumání, konfiguraci a upgrade většího počtu přepínačů napříč celou sítí. Pro sítě obsahující síťová zařízení společnosti NETGEAR, například přepínače, přístupové body a úložiště NAS, nabízí NETGEAR Network Management System (NMS-200) pomoc při ucelené správě z jediné konzole pro rozšířený přehled, ovládání a transparentní automatizaci v celé síti.

Podpora síťových protokolů a standardů

   IEEE 802.3 10BASE-T
   IEEE 802.3u 100BASE-TX
   IEEE 802.3ab 1000BASE-T
   IEEE 802.3z 1000BASE-X
   IEEE 802.3x plný duplex
   IEEE802.3aq (10GBASE-LRM)
   IEEE802.3ae (10Gbase Ethernet)
   IEEE802.3az (EEE)

Rozhraní

   48 10/100/1000Mb/s porty
   4 10Gb/s SFP+ rozhraní (porty 49 až 52) s podporou 10Gb/s optických modulů a 1G optického modulu
       Porty 51 a 52 mohou být využity jako stohovací porty nebo porty pro uplink.
   Schopnosti auto-sensing a auto-negotiating na všech měděných portech
   Auto Uplink™ na všech portech pro správné připojení


Napájení

   Maximální spotřeba: 77W
   100-240V AC/50-60 Hz univerzální vstup

Fyzické specifikace:

   Rozměry: (v x š x h): 43 x 440 x 257 mm (1.69 x 17.32 x 10.13 in)
   Hmotnost: 4,50 kg (9.92 lb)

Provozní podmínky

   Provozní teplota: 32° až 104° F (0° až 50° C)
   Teplota skladování: -4° to 158° F (-20° až 70° C)
   Provozní vlhkost: maximálně 95% relativní vlhkost, nekondenzující
   Vlhkost skladování: maximálně 95% relativní vlhkost, nekondenzující
   Provozní nadmořská výška: maximálně 10 000 stop (3,000 m)
   Nadmořská výška při skladování: maximálně 10 000 stop (3 000 m)

Elektromagnetické specifikace

   CE, komerční
   FCC Part 15 Class A
   VCCI Class A
   EN 55022 (CISPR 22),
   EN 55024 (CISPR 24)
   C-Tick

Bezpečnost

   CE, komerční
   CUL 60950 (Listed)/EN 60950 (Low Voltage Directive)

Záruka

   NETGEAR Lifetime Warranty†
   ProSupport Service Packs
   OnCall 24x7, Category 1
   PMB0331-100 (US)
   PMB0331 (non-US)
   XPressHW, Category 1
   PRR0331

Obsah balení

   ProSafe 52portový gigabitový a stohovatelný Smart přepínač s 10Gb uplinky
   Gumové podložky
   Napájecí vidlice
   Sada pro montáž do racku
   CD s instalačním průvodcem
   Záruční list

Moduly

   AXM761 ProSafe 10GBASE-SR SFP+ GBIC
   AXM762 ProSafe 10GBASE-LR SFP+ GBIC
   AXM763 ProSafe 10GBASE-LRM SFP+ GBIC
   AXC761 1m Direct Attach SFP+ Cable
   AGM731F ProSafe 1000BASE-SX SFP GBIC: Module with LC connectors for 50um or 62.5um multi-mode fiber cable
   AGM732F ProSafe 1000BASE-LX SFP GBIC: Module with LC connectors for 9um single-mode fiber cable
   AGM733 ProSafe 1000BASE-ZX SFP GBIC: Module with LC connectors for 9um single-mode fiber cable


 

Obchodníci

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
Název Hodnota
Počet portů (switche):  48 a více
PoE 802.3af (switche):  Ne
Rychlost přenosu (switche):  10/100/1000
SFP (switche):  Ano
Správa (switche):  Smart switch
Výrobce (switche):  Netgear

 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
Diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Vstup do diskuse - počet příspěvků:  Vstup do diskuse - počet příspěvků: 0   Odebírat diskusi e-mailem Odebírat diskusi e-mailem

 
 
 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 

 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 




Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.