Switche

 

 


 
 
 

 

další podkategorie Switche:

 

 
 
 

 

Výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

1108693

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 

SKLADEM, ihned k odběru: 

vše
SKLADEM, ihned k odběru
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

540

položek

27

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
mini switch TP-LINK TL-SG1008D, 8 x 10/100/1000 Mbs + 1 x uplink

mini switch TP-LINK TL-SG1008D, 8 x 10/100/1000 Mbs + 1 x uplink

 

497.00 Kč  bez DPH

 

605.00 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
D-Link 24-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

vysoká hustota portů ve stolním formátu 16násobně/ 24násobně vyšší průchodnost dat ve srovnání s rozbočovačem Auto MDI/MDIX Uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel Full-/Half-Duplex Autonegotiation Bezpečné Store-and-Forward přepín

 

947.00 Kč  bez DPH

 

1 147.69 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
mini switch TP-LINK TL-SF1005D 5 x 10/100 Mbs + 1 x uplink

mini switch TP-LINK TL-SF1005D 5 x 10/100 Mbs + 1 x uplink

 

227.00 Kč  bez DPH

 

278.30 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
mini switch TP-LINK TL-SF1008D 8 x 10/100 Mbs + 1 x uplink

mini switch TP-LINK TL-SF1008D 8 x 10/100 Mbs + 1 x uplink

 

218.00 Kč  bez DPH

 

267.41 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
mini switch TP-LINK TL-SF1016D 16 x 10/100 Mbs + 1 x uplink

mini switch TP-LINK TL-SF1016D 16 x 10/100 Mbs + 1 x uplink

 

697.00 Kč  bez DPH

 

847.00 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
mini switch TP-LINK 5 x 10/100/1000 Mbs + 1 x uplink

mini switch TP-LINK 5 x 10/100/1000 Mbs + 1 x uplink

 

355.00 Kč  bez DPH

 

433.18 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

D-Link DGS-1008D 8-port 10/100/1000Mbps compact switch

 

465.00 Kč  bez DPH

 

566.28 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 16x 10/100 Port switch with 8 Port PoE, exter. zdroj

Netgear Switch 16x10/100 Port, 8xPoE Port

 

4 398.00 Kč  bez DPH

 

5 325.21 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch

D-Link DGS-1024D 24-Port 10/100/1000Mb/s GigabitEthernet Switch - RJ45

 

1 981.00 Kč  bez DPH

 

2 398.83 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

D-Link DES-1008D 8-port 10/100 Desktop Switch

 

240.00 Kč  bez DPH

 

292.22 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-

 

1 460.00 Kč  bez DPH

 

1 768.42 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1100-16 16-port 10/100 EasySmart Switch - DES-1100-16

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation Loopback detection and b

 

1 283.00 Kč  bez DPH

 

1 554.25 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1100-24 24-port 10/100 EasySmart Switch - DES-1100-24

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation Loopback detection and b

 

1 633.00 Kč  bez DPH

 

1 977.75 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1210-28P 24x100+2xGbit+2xSFP Smart/PoE+

• PoE and the new PoE+ standards • Intuitive Web GUI • VLAN support for traffic segmentation • AutoVoice VLAN for seamless integration with IP telephony • AutoSurveillance VLAN to easily add IP cameras in the network • Loo

 

5 059.00 Kč  bez DPH

 

6 123.20 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1210-28 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Konstrukční řešení 3. generace s vylepšenými funkcemi pro správu a zabezpečení 24 Fast Ethernet porty a 4 gigabitové uplinky Konstrukce bez ventilátoru, ideální pro tichý provoz v otevřených kancelářích Důkladné zabezpečení pomocí vazby IP-MAC-port a 8

 

2 521.00 Kč  bez DPH

 

3 052.23 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1210-52 48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Konstrukční řešení 3. generace s vylepšenými funkcemi pro správu a zabezpečení 48 Fast Ethernet portů a 4 gigabitové uplinky Konstrukce bez ventilátoru, ideální pro tichý provoz v otevřených kancelářích Důkladné zabezpečení pomocí vazby IP-MAC-port a 8

 

5 001.00 Kč  bez DPH

 

6 053.03 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-16 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

 

2 629.00 Kč  bez DPH

 

3 182.90 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-24 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

 

2 957.00 Kč  bez DPH

 

3 579.79 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-48 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

DGS-1248T spojuje snadnost instalace s výjimečným výkonem a sadou funkcí. Obsahuje 48 10/100/1000BASE-T portů a 4 rozšiřující combo SFP sloty. DGS-1248T je zkonstruován s cílem umožnit snadný a ekonomický přechod z platformy 10BASE-T nebo 100BASE-TX na 1

 

6 873.00 Kč  bez DPH

 

8 318.15 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-16 16-port 10/100/1000 EasySmart Switch- 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch- Fan

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

 

2 147.00 Kč  bez DPH

 

2 599.69 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

540

položek

27

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     D 

     Dlouhodobě nedostupný 

     D 

     Doprodej 

     K 

     Konec výroby 

  • PHA - PRAHA
     

    - je skladem

    - Skladem v externím skladu, k odběru do 3 dnů

    - Není skladem, dodání nepotvrzeno.
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 




Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.