Síťové prvky

 

 


 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 
 
 
 

 

Výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

1108165

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 

SKLADEM, ihned k odběru: 

vše
SKLADEM, ihned k odběru
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ISDN Integrovaný patch panel 25p. 1U

- 19" Nestíněný patch panel určený pro montáž do 19" datového rozvaděče. - 5 x 5 pozic zářezového pole typu LSA (krone) - 25 nestíněných RJ45 portů - výška 1U - cat.3 - horní zářez - barva černá

 

550.00  Kč  bez DPH

 

665.50 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
ISDN Integrovaný patch panel 50p. 1U

ISDN Integrovaný patch panel 50p. 1U BLACK

 

801.00  Kč  bez DPH

 

969.21 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Rámeček pro keystone - záslepka

- Plastový rámeček do neosazeného patch panelu určený pro zaslepení nepotřebných otvorů. - barva černá

 

14.90  Kč  bez DPH

 

18.03 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
UTP Patchpanel, Cat.5e, 16-Port

- 19" Patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 2 x 8 pozic zářezového pole typu LSA (krone) - výška 1U - zadní zářez - barva černá

 

388.00  Kč  bez DPH

 

469.48 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
STP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port

 

739.00  Kč  bez DPH

 

894.19 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
10" vyvazovací panel 1U, 3x háček malý

- velikost 1U - barva černá - 3x plastový organizér kabelu o velikosti cca 3x3 cm - uchycení na přední lišty pomocí montážní sady Panel je vhodný pro všechny typy 10" rozvaděčů s hloubkou 260mm (Triton), 280 mm (Datacom) a 140mm (Datacom).

 

108.00  Kč  bez DPH

 

130.68 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

 

267.00  Kč  bez DPH

 

323.07 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
STP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním

STP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním

 

799.00  Kč  bez DPH

 

966.79 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
19" vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta

Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

 

213.00  Kč  bez DPH

 

257.73 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
UTP Integrovaný patch 10" panel 12p. 1U - cat. 6

UTP Integrovaný patch 10" panel 12 portů. 1U

 

543.00  Kč  bez DPH

 

657.03 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Modulární patch panel prázdný pro 24x keystone modul STP černý 1U

Modulární patch panel prázdný pro 24x keystone STP černý 1U K panelu je přidělaná odnímatelná vyvazovací lišta.

 

282.00  Kč  bez DPH

 

341.22 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Polička s perforací 1U/250mm RAL 9005 - černá

Police je plně univerzální, tj. použitelná pro všechny typy 19" rozvaděčů (nástěnných i stojanových) s hloubkou 400mm a více. Konstrukce police: - výška 1U - hloubka 250 mm - max. nosnost 15 kg. - barva černá Nedílnou součástí balení polic jso

 

351.00  Kč  bez DPH

 

424.71 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Montážní sada M6

4x klecová matice M6, 4x šroub M6, 4x plastová podložka

 

32.10  Kč  bez DPH

 

38.84 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP E2810-48G Switch - J9022A

Porty 44 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; 4 dual-personality ports, each port ca

 

57 501.50  Kč  bez DPH

 

69 576.82 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver - JD119B

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver - JD119B

 

14 232.00  Kč  bez DPH

 

17 220.72 Kč  s DPH

 

2.00  RP
     

 
 
 
 
HP HP X120 1G SFP LC SX Transceiver - JD118B

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

 

7 826.00  Kč  bez DPH

 

9 469.46 Kč  s DPH

 

2.00  RP
     

 
 
 
 
HP X410 E-Series 1U Universal 4-Post Rack Mounting Kit - J9583A

X410 E-SERIES 1U UNIVERSAL 4POST RACK MOUNTING KIT. The rack mounting kit supports the 1U, full width switches in the following switch series and the power supply: V1810 Series, E2510 Series, E2520 Series, E2610 Series, E2810 Series, E2910 Series, E3500

 

1 411.00  Kč  bez DPH

 

1 707.31 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP 5120-24G EI Switch - JE066A

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 dual-personality ports, auto-sensing 10/100/1000Base-T

 

26 591.50  Kč  bez DPH

 

32 175.71 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC

Hmotnost a rozměry Hmotnost: 20 g Rozměry (š x h x v): 5.69 x 1.37 x 1.23 cm Technické detaily Velikost: 2.24 x 0.54 x 0.486. Délka kabelu: 2-550 m (multimode 62.5 ?m core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 ?m core diameter, 400

 

3 016.00  Kč  bez DPH

 

3 649.36 Kč  s DPH

 

2.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     D 

     Dlouhodobě nedostupný 

     D 

     Doprodej 

     K 

     Konec výroby 

  • PHA - PRAHA
     

    - je skladem

    - Skladem v externím skladu, k odběru do 3 dnů

    - Není skladem, dodání nepotvrzeno.
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 




Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.