Síťové prvky

 

 


 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 
 
 
 

 

Výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

1108165

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 

SKLADEM, ihned k odběru: 

vše
SKLADEM, ihned k odběru
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Modulární patch panel prázdný pro 24x keystone modul STP černý 1U

Modulární patch panel prázdný pro 24x keystone STP černý 1U K panelu je přidělaná odnímatelná vyvazovací lišta.

 

282.00  Kč  bez DPH

 

341.22 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Polička s perforací 1U/250mm RAL 9005 - černá

Police je plně univerzální, tj. použitelná pro všechny typy 19" rozvaděčů (nástěnných i stojanových) s hloubkou 400mm a více. Konstrukce police: - výška 1U - hloubka 250 mm - max. nosnost 15 kg. - barva černá Nedílnou součástí balení polic jso

 

351.00  Kč  bez DPH

 

424.71 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Montážní sada M6

4x klecová matice M6, 4x šroub M6, 4x plastová podložka

 

32.10  Kč  bez DPH

 

38.84 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP E2810-48G Switch - J9022A

Porty 44 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; 4 dual-personality ports, each port ca

 

57 601.50  Kč  bez DPH

 

69 697.82 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver - JD119B

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver - JD119B

 

14 242.00  Kč  bez DPH

 

17 232.82 Kč  s DPH

 

2.00  RP
     

 
 
 
 
HP HP X120 1G SFP LC SX Transceiver - JD118B

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

 

7 832.00  Kč  bez DPH

 

9 476.72 Kč  s DPH

 

2.00  RP
     

 
 
 
 
HP X410 E-Series 1U Universal 4-Post Rack Mounting Kit - J9583A

X410 E-SERIES 1U UNIVERSAL 4POST RACK MOUNTING KIT. The rack mounting kit supports the 1U, full width switches in the following switch series and the power supply: V1810 Series, E2510 Series, E2520 Series, E2610 Series, E2810 Series, E2910 Series, E3500

 

1 413.00  Kč  bez DPH

 

1 709.73 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP 5120-24G EI Switch - JE066A

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 dual-personality ports, auto-sensing 10/100/1000Base-T

 

26 641.50  Kč  bez DPH

 

32 236.21 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC

Hmotnost a rozměry Hmotnost: 20 g Rozměry (š x h x v): 5.69 x 1.37 x 1.23 cm Technické detaily Velikost: 2.24 x 0.54 x 0.486. Délka kabelu: 2-550 m (multimode 62.5 ?m core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 ?m core diameter, 400

 

5 514.00  Kč  bez DPH

 

6 671.94 Kč  s DPH

 

2.00  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km The perfect converter solution

 

778.50  Kč  bez DPH

 

941.99 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
J&J panelová antána JPA-9T, 0,5m

JPA-9T s držákem na stožár o19 - 54 mm Použití: ideální panelová anténa pro náročné uživatele nejnižší cena na trhu s garantovanou kvalitou vnitřní i venkovní použití klientská anténa profesionální průmyslové osazování konektorů žádné další

 

249.00  Kč  bez DPH

 

301.29 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
J&J panelová anténa JPA-9S, 0,5m

JPA-9S s držákem na stěnu (rám okna,...) Použití: ideální panelová anténa pro náročné uživatele nejnižší cena na trhu s garantovanou kvalitou vnitřní i venkovní použití klientská anténa profesionální průmyslové osazování konektorů žádné dal

 

261.00  Kč  bez DPH

 

315.81 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
J&J panelová anténa JPA-9S, 3m

JPA-9S s držákem na stěnu (rám okna,...) Použití: ideální panelová anténa pro náročné uživatele nejnižší cena na trhu s garantovanou kvalitou vnitřní i venkovní použití klientská anténa profesionální průmyslové osazování konektorů žádné dal

 

296.00  Kč  bez DPH

 

358.16 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
J&J panelová anténa JPA-9T, 3m

JPA-9T s držákem na stožár o19 - 54 mm Použití: ideální panelová anténa pro náročné uživatele nejnižší cena na trhu s garantovanou kvalitou vnitřní i venkovní použití klientská anténa profesionální průmyslové osazování konektorů žádné další

 

296.00  Kč  bez DPH

 

358.16 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
J&J panelová anténa JPC-13 10ks

Použití: ideální panelová anténa pro náročné uživatele vnitřní i venkovní použití klientská anténa na krátké vzdálenosti spoje bod-bod na krátké vzdálenosti dosažitelné vzdálenosti si vypočtěte v sekci výpočty Technické parametry: Kmitočtové

 

3 792.00  Kč  bez DPH

 

4 588.32 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
J&J parabolická anténa JRC-24 - cena za 2 kusy

Dvoupolarizační anténa – horizontální i vertikální polarizace Nejvyšší izolace mezi polarizacemi na trhu: 53dB Nahrazuje 2 samostatné antény – šetří náklady na stožár! extra velký předozadní poměr kovový límec zaručuje zvýšenou izolaci mezi anténami n

 

2 463.00  Kč  bez DPH

 

2 980.23 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
J&J JZC - zářič pro parabolické antény 5 GHz

Zářič je určen pro ty, kteří si chtějí postavit svou parabolickou anténu pro pásmo 5 GHz. Bez drahého přístrojového vybavení není možné správně vyrobit a nastavit (zejména PSV) anténu pro toto pásmo. S naším zářičem máte možnost si takovou anténu sestavi

 

641.00  Kč  bez DPH

 

775.61 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
J&J parabolická anténa JRC-24 EXTREM - cena za 2 kusy

Použití: výborná parabolická anténa pro náročné uživatele do velmi obtížných podmínek extra velký předozadní poměr kovový límec zaručuje zvýšenou izolaci mezi anténami na stožáru = menší rušení mezi spoji z jednoho místa zvýšená odolnost proti ruše

 

3 382.00  Kč  bez DPH

 

4 092.22 Kč  s DPH

 

5.00  RP
     

 
 
 
 
J&J GentleBOX JR-200, venkovní box pro AP, RouterBOARD

Použití: GentleBOX je kompletní a ideální venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. S GentleBOXem zapomeňte na rozměřování a vrtání! Vše je připraveno. S GentleBOXem zapomeňte na shánění kabelových průchodek a montážního materiálu! Vše je

 

276.00  Kč  bez DPH

 

333.96 Kč  s DPH

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     D 

     Dlouhodobě nedostupný 

     D 

     Doprodej 

     K 

     Konec výroby 

  • PHA - PRAHA
     

    - je skladem

    - Skladem v externím skladu, k odběru do 3 dnů

    - Není skladem, dodání nepotvrzeno.
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 




Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.