0
Basket is empty
0

    Opticord

    Status

    Price

    EUR
    EUR

    Parameter filter

    Detailed searching

    Order by

    up down

    Store filter

    Store

    199 products
    10 pages

    Items per page:

     
     

    10" nástěnný rozvaděč - výška 9U (425 mm) - hloubka 280 mm - barva šedá - plechové dveře s plexisklo výplní - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - dveřní zámek + 2 klíče Logistické parametry: - rozměr

    66.11 EUR 

    exc. VAT

    79.99 EUR 

    inc. VAT

    Optický patch kabel duplexní SC-SC 09/125µ 2m

    4.17 EUR 

    exc. VAT

    5.05 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    4.79 EUR 

    exc. VAT

    5.80 EUR 

    inc. VAT

    Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-LC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče ne

    4.83 EUR 

    exc. VAT

    5.85 EUR 

    inc. VAT

    Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 3 m. Specifikace LC-LC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče ne

    5.22 EUR 

    exc. VAT

    6.32 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    6.63 EUR 

    exc. VAT

    8.02 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    4.44 EUR 

    exc. VAT

    5.38 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    5.22 EUR 

    exc. VAT

    6.32 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    4.72 EUR 

    exc. VAT

    5.71 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    5.22 EUR 

    exc. VAT

    6.32 EUR 

    inc. VAT

    Opticord ST-ST - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace ST-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n

    5.07 EUR 

    exc. VAT

    6.13 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    5.42 EUR 

    exc. VAT

    6.56 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    6.82 EUR 

    exc. VAT

    8.25 EUR 

    inc. VAT

    Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni

    4.40 EUR 

    exc. VAT

    5.33 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    5.42 EUR 

    exc. VAT

    6.56 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    4.95 EUR 

    exc. VAT

    5.99 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    7.80 EUR 

    exc. VAT

    9.43 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    5.42 EUR 

    exc. VAT

    6.56 EUR 

    inc. VAT

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    6.24 EUR 

    exc. VAT

    7.55 EUR 

    inc. VAT

    Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n

    5.65 EUR 

    exc. VAT

    6.84 EUR 

    inc. VAT

     
     
    • N

      News

    • S

      Sale

    • S

      Special offer

    • O

      Offten price change

    • S

      Sale out

    • S

      Sale out

    • Praha

      - Praha
    • DOD

      - External store
    • in stock

      available in 48 hours

      in stock partially

      not in stock

      click to icons to display detailed stock request

    • Points/qty

      - product point value in promotion
    • v

      variants

      set - of components in virtual product, (components can be sold separately)
    • hook - product to which other products are added automatically (e.g. source + chord)

    The operation of our website www.nc.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat. More info...