0
Basket is empty
0

  Rádiobudík BLAUPUNKT CRP81USB, FM PLL, teploměr, projekce

  Rádiobudík BLAUPUNKT CRP81USB, FM PLL, teploměr, projekce
   
  Producer
  BLAUPUNKT
  Code
   BUBL0004 
  Part No.
  CRP81USB
  Your price exc. VAT
  40.15 EUR
  VAT
  21%
  Your price inc. VAT
  48.59 EUR
  Price guarantee
  Find better price on net?  Inform us!
  Warranty
  24 Month
  Prodejna s DPH
  50.10  EUR
  Product Rating
  Rated 0x

   Product details

   Ranní vstávání... bude někdy zábavné? Musí se vždy spojovat s nejméně oblíbenou činností dne? Samozřejmě že ne! Jediné, co potřebujete, abyste se dostali z postele, je signál vyzařovaný novým rádiobudíkem CRP81USB společnosti Blaupunkt.

   Toto malé, moderně vypadající zařízení má FM tuner s digitálním PLL frekvenčním syntetizérem a umožňuje uložení 20 oblíbených stanic. Funkce časovače umožňuje také vypnutí přístroje v intervalu od 5 do 90 minut. Je to mimořádně užitečné, když usínáte se zapnutým rádiem.

   Vestavěné hodiny s funkcí dvojitého budíku umožňují nastavit dvě různé doby alarmu. Funkci snooze jistě ocení i ty nevětší spáči, protože tento budík umožňuje nastavit rozpětí od 5 do 60 minut.
   Výrobce také zajistil pozitovní ranní vstávání, protože si můžete nastavit budík buď uloženou rozhlasovou stanicí nebo zvukovým signálem. Takto si každý může vybrat svůj preferovaný způsob, jak se probudit!

   Velký, snadno čitelný LED displej s nastavitelným jasem, který zobrazuje aktuální čas, je viditelný i z velké vzdálenosti. Díky LED displeji s nastavitelnou intenzitou jasu vypadá velmi futuristicky, zejména v noci, kdy je vše temné.   Budík je vybaven nastavitelným projektorem, který lze použít k zobrazení času a aktuální venkovní teploty na stropě i na stěně. Informace o aktuální teplotě jsou přenášeny bezdrátovým snímačem venkovní teploty, který by měl být umístěn mimo okno.

   Konektor pro nabíjení mobilních zařízení je velmi užitečnou funkcí CRP81USB. Jednoduše připojte nabíjecí kabel vašeho smartphonu k portu USB na zadní straně přístroje a druhý konec kabelu k mobilnímu telefonu nebo tabletu a budík automaticky spustí nabíjení.

   Budík CRP81USB s oblíbenou rozhlasovou stanicí, funkcí snooze a aktuálními informacemi o venkovní teplotě vám každé ráno zpříjemní!


   Send info

   Enquiry to product

   Your e-mail
   Enquiry

   Find better price on net?

   Your e-mail
   Price exc. VAT
   Price inc. VAT
   WWW
   Comment
   I'm interested in this product

   Send info about this product to friend

   Your e-mail
   Send to e-mail
   Comment

   Did you find an error?

   Fault description
   Your e-mail

   Discussion (0)