Switche

 

 


 
 
 

 

další podkategorie Switche:

 

 
 
 

 

Výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

1108693

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 

SKLADEM, ihned k odběru: 

vše
SKLADEM, ihned k odběru
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

305

položek

16

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

 

532.50  Kč  bez DPH

 

644.33 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG2216 19"Smart Switch 14x10/100/1000 +2x Combo (RJ45/SFP), IGMP,SNMP

TP-LINK TL-SF1008P 8x LAN/4xPOE 10/100Mbps POE switch

 

2 485.00  Kč  bez DPH

 

3 006.85 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
TP-LINK TL-WR1043ND wifi Gigabit AP/router, 4x LAN, 1x WAN, 1x USB 2.0 (2,4GHz, 802.11n) 300Mbps

TP-LINK TL-WR1043ND wifi Gigabit AP/router, 4x LAN, 1x WAN, 1x USB 2.0 (2,4GHz, 802.11n) 300Mbps

 

767.50  Kč  bez DPH

 

928.68 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

D-Link 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch ( DGS-1005D )

 

332.50  Kč  bez DPH

 

402.33 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
TP-LINK TL-SF1008P 8x LAN/4xPOE 10/100Mbps POE switch

TP-LINK TL-SF1008P 8x LAN/4xPOE 10/100Mbps POE switch

 

1 111.00  Kč  bez DPH

 

1 344.31 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
switch TL-SG1016D TP-LINK 16 x 10/100/1000 Mbs, desktop, snížená spotřeba

switch TL-SG1016D TP-LINK 16 x 10/100/1000 Mbs, desktop, snížená spotřeba, TL-SG1016D

 

1 289.00  Kč  bez DPH

 

1 559.69 Kč  s DPH

 

3.00  RP
     

 
 
 
 
D-Link DES-1016D 16-port 10/100 Desktop Switch

D-Link DES-1016D 16-port 10/100 Desktop Switch

 

670.50  Kč  bez DPH

 

811.31 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus DIGITUS 8-Port Fast Ethernet Switch with 4 PoE Ports , Rack mount, 65W

• 8-Port 10/100BaseTX with PoE • PoE Power Output 48V/DC, max. 15.4W per Port • Supported Standards: IEEE 802.3x Full-duplex and Flow Control, IEEE 802.3ad Trunk (Link Aggregation), IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1p C

 

2 325.50  Kč  bez DPH

 

2 813.86 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Gigabit Ethernet 8 Port Switch, 2 Combo Ports shared SFP , Rackmount

DIGITUS Fast Ethernet Switch N-Way 8-port Gigabit Desktop 8 RJ-45 • DIGITUS housing design • IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3ab Gigabit Ethernet compatible • Automatic speed and half / full duplex recognition / adjustment

 

1 840.50  Kč  bez DPH

 

2 227.01 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet Switch N-Way 16 Port , rack mout kit

N-Way switch 10/100 Mbit, čip Realtek, možnost montáže do 19" skříně Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port 10/100MBIT 19"Rack Mount Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20/200 MBit full duplex • Automatic speed and half/full d

 

820.50  Kč  bez DPH

 

992.81 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Fast Ethernet PoE Mid-Span, 802.3af, 32-port RJ45, 16-pair PoE, Full Powered Rack Mount, 260W

• 16-Port 10/100BaseTX with PoE • PoE Power Output 48V/DC, max. 15.4W per Port • Supported Standards: IEEE 802.3x Full-duplex and Flow Control, IEEE 802.3ad Trunk (Link Aggregation), IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1p

 

6 099.50  Kč  bez DPH

 

7 380.39 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Web Smart Fast Ethernet PoE Switch, 24-port RJ45, 2-port SFP, Half Powered Rack Mount, 195W

• 16-Port 10/100BaseTX with PoE • PoE Power Output 48V/DC, max. 15.4W per Port • Supported Standards: IEEE 802.3x Full-duplex and Flow Control, IEEE 802.3ad Trunk (Link Aggregation), IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1p

 

8 709.50  Kč  bez DPH

 

10 538.50 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS Gigabit Switch N-Way 16-port, 10/100/1000 Mbps, 16x RJ45, Desktop včetně rack Mount Kitu

DIGITUS Gigabit Switch N-Way 16-port, 10/100/1000 Mbps, 16x RJ45, Desktop Version Rack Mount Kit Include

 

2 922.50  Kč  bez DPH

 

3 536.23 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate

 

371.50  Kč  bez DPH

 

449.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality an

 

1 512.50  Kč  bez DPH

 

1 830.13 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality an

 

499.50  Kč  bez DPH

 

604.40 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus L2 SNMP switch 8-port PoE + 2 Gbit porty (shared SFP, RJ45)

DIGITUS L2 SNMP managed Fast Ethernet PoE Switch 8-port + 2 shared Gigabit combo ports (RJ45, SFP) 19" rack mount, 100W • Layer 2 Managed Switch • 8 RJ45 ports • Flow Control and the Store and Forward technology • Auto MDI / MDI-X function • 8

 

4 722.50  Kč  bez DPH

 

5 714.22 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Manageable Gigabit Ethernet 16 Port Switch, 4 SFP Ports

• IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20/200 MBit full duplex • Automatic speed and half/full duplex detection / configuration • Store and forward architecture • Auto MDI / MDI-X function • CE compliant • External power supply

 

4 088.50  Kč  bez DPH

 

4 947.08 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus Web Smart Fast Ethernet PoE Switch 16-port RJ45, Full Powered Rack Mount, 260W

• 16-Port 10/100BaseTX with PoE • PoE Power Output 48V/DC, max. 15.4W per Port • Supported Standards: IEEE 802.3x Full-duplex and Flow Control, IEEE 802.3ad Trunk (Link Aggregation), IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1p

 

3 909.50  Kč  bez DPH

 

4 730.50 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm Fiber Module Multimode LC Connector 850nm • Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet Standard • Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1 • Differential LVPECL input and output • Duplex

 

492.50  Kč  bez DPH

 

595.93 Kč  s DPH

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

305

položek

16

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     D 

     Dlouhodobě nedostupný 

     D 

     Doprodej 

     K 

     Konec výroby 

  • PHA - PRAHA
     

    - je skladem

    - Skladem v externím skladu, k odběru do 3 dnů

    - Není skladem, dodání nepotvrzeno.
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 




Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.